Djali i Shkurte Fejzës qenka shumë romantik, shikoni çfarë dhurate të veçantë i ka bërë nuses së tij – Ora Info

Reja e këngëtares së njohur kosovare, Shkurte Fejzës që nga viti i kaluar ka hyrë në radhën e nuseve të estradës.

Ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë, përcjell ORAinfo.

Erza është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka pranuar nga burri i saj një buqetë me lule./ORAinfo/