Mediat franceze zbulojnë shkakun përse Beka po tenton vetëvrasjen

1 min read


Vazhdojnë negociatat për të qetësuar gjendjen dhe për të larguar lojtarin 22-vjeçar të Nice, Alexis Beka Beka që të kryejë vetëvrasjen nga një urë 100 metra e lartë.

Klubi francez i Nice ka dërguar psikologun e tyre në vendngjarje për të bindur lojtarin e talentuar të mos bëjë një hap të gabuar në jetën e tij.

Sipas burimeve të mediave vendase, kjo situatë e frikshme lidhet me një shqetësim të lojtarit, i cili thuhet se është një ndarje nga e dashura e tij dhe fakt që nuk e ka pritur e përjetuar mirë./abcnews/

Leave a Reply

Your email address will not be published.