Ndarja e tyre ishte krejt një gënjeshtër, zbulohet shpejt mashtrimi i Lules dhe Lirimit – Ora Info

Lirimi dhe Lulja janë çifti që janë përfolur shumë ditëve të fundit.

Në rrjetet sociale ata deklaruan se i kanë dhënë fund martesës së tyre, shkruan ORAinfo.

Por, duket se e gjitha ishte një gënjeshtër, sepse faqet e fansave me mbiemrin Rashiti, Lulja ende i ndjek dhe i pëlqen.

Duket se ata janë bashkë dhe një ndarje nuk ka ndodhur kurrë, por ka qenë thjeshtë një mashtrim./ORAinfo/