Burri i ‘Pajtesës’ emocionet pasi u bë baba për herë të dytë, publikon foto me lot në sy – Ora Info

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është nënë e një fëmijë dhe tani është bërë sërish nënë.

E në fotografinë e burrit të saj, ai shihet shumë i emocionuar që është bërë baba për herë të dytë./ORAinfo/