Messi publikon foto me dy ikonat e Real Madridit

Lionel Messi e ka publikuar një fotografi së bashku me legjendat David Beckham dhe Zinedine Zidane.

Ish-lojtari i Barcelonës e postoi këtë fotografi në Instagramin e tij, me dy lojtarët që ishin së bashku te Real Madridi nga viti 2003 deri në 2006.

Përndryshe, Messi është duke shkëlqyer te Inter Miami që kur u largua nga Paris Saint-Germaini si lojtar i lirë. Argjentinasi ka shënuar 11 gola dhe ka kontribuar me pesë asistime të tjera.