Afrona i vishet të dashurit të ri me veshje të kuqe provokative, do ta ‘kall’ krejt zviceranin – Ora Info

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me të kuqe dhe po duket shumë provokative./ORAinfo/