Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve – Ora Info

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Duda Balje edhe sot ka publikuar një fotografi nga një aheng familjar.

Ajo në këtë aheng ka veshur një fustan shumë të veçantë dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/