E veshur me të zeza e me një frizurë jo për moshën e saj, Engji po duket shumë më e vjetër se që është – Ora Info

1 min read


Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotografinë e fundit ajo po duket më e vjetër sesa që është me look-un që ka zgjedhur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.