Blero nuk e fsheh më të dashurën e re, publikon foto nga darka romantike – Ora Info

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re.

Këngëtari i njohur, Blero kohëve të fundit ka qenë mjaft i përfolur për jetën e tij private.

Pasi i dha fund martesës me Afrona Dikën, artisti prej muajsh ka konifmruar se është në një lidhje të re.

Këtë ai e ka bërë edhe duke postuar imazhe të ndryshme përkrah saj, por pa zbuluar identitetin e parteres së re.

Së fundmi Blero zbuloi se ai dhe e dashura e tij po festuan përvjetorin e parë të romancës, teksa edhe shpërndau një foto me të.

Ndërkohë, më pas autori i “Fotografia” postoi edhe një tjetër imazh ku shihet i kapur për dore me partneren, teksa shijojnë një darkë romantike.

Ndryshe, sa i përket muzikës, Blero ka njoftuar se po punon për projekte të reja që pritet të lansohen shumë shpejt.