Do të befasoheni sa është rritur vajza e Medës, del me veshje kombëtarë – Ora Info

Vajza e Medes në veshje kombëtarë, do të befasoheni sa është rritur.

Këngëtari shumë i dashur për publikun Meda është tejet aktiv në mediat sociale.

Meda ka ndarë me ndjekësit e tij një foto shumë te veçantë ku shihet vajza e tij, shkruan Kosovarja.

Rejhana e veshur në veshje kombëtare e më buzët e kuqe duket teje bukur.

Kujtojmë se Meda dhe Lulja kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë.