Kunata e Egzonës bëhet gati për të dalë, ka zgjedhur këtë veshje provokative – Ora Info

Biona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqt, shkruan ORAinfo.

Biona është gjithashtu kunata e nuses së njohur, Egzonës.

Ajo sot është bërë gati për të dalë dhe po duket mjaftë provokative./ORAinfo/