Kur të gjithë prisnin qe të sjell në jetë një fëmijë, Vivien habit me linjat trupore – Ora Info

Vivien është modeja e njohur nga Shqipëria që mori pjesë ne edicionin e parë të Big Brother Vip Kosova.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, ajo krijoi një romancë me një prej reperëve më të njohur, Getinjo.

E disa muaj pasi ishin në lidhje, Vivien dhe Getinjo i kishin dhënë fund lidhjes së tyre.

Mirëpo kjo ndarje zgajti pak, pasi çifti ishin bërë prapë bashkë.

Raportohej se bashkimi i tyre ishte bërë për shkak së Vivien kishte mbetur shtatzënë me reperin kosovar Getinjon, përcjell ORAinfo.

Mirëpo këto dyshime nuk ishin të vërteta, pasi Vivien përfundimisht nuk është shtatzënë.

Ajo sonte ka publikuar disa fotografi ku shfaqet në bikini pranë bazenit.

Në këtë pamje ajo shihet në top formë, ndërsa barku o saj ‘petë’ merr gjithë vëmendjen.

Duket se Vivien përveç qe nuk është shtatzënë ajo është ndarë edhe nga Getinjo.

Kjo pasi ajo këto ditë po relaksohet në një hotel luksoz të Prishtinës, ndërsa reperi po shëtit me shokë nëper Gjermani. /ORAinfo/