Learta ia merr edhe nuses vëmendjen në dasmë, kunata ia ka bërë një frizurë ‘gjigante’ – Ora Info

1 min read


Learta Jakupi është nusja më famshme në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta ka biznesin e saj ku është shumë e suksesshme, por edhe si nënë është shumë e kujdesshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në një dasmë dhe po duket tejet bukur me frizurën e veçantë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.