Vajza e Teuta Krasniqit qenka rrritur, është bërë tamam zonjushë – Ora Info

Vajza e Teuta Krasniqit mbushë shtatë vjeç, Kaia qenka bërë tamam zonjushë.

Vajza e dytë e aktores Teuta Krasniqi, Kaia sinoatike, sot feston ditëlindjen.

Ajo publikoj disa foto të saj dhe nisi urimin nga fjalët më të ëmbla të një nëne, shkruan Kosovarja.

Aktorja Teuta Krasniqi nuk ka hezituar asnjëherë të flas për dashurinë e panumërt që ka për dy vajzat e saj.

Pas shumë kohësh, Krasniqi ka sjell edhe një imazh të se bijes në rrjete sociale.

Kaia sapo ka mbushur shtatë vite.

Urime edhe nga ne për Kaian simpatike!