Zhvishet nëna me e bukur shqiptare, ekspozon trupin ‘BOMBË’ – Ora Info

1 min read


Adrola Dushi, është njëra nga femrat më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar, shkruan ORAinfo.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Në shumicën e kohës, Adrolën jemi mësuar ta shohim me grim të rëndë dhe në pasarela, mirëpo ajo edhe në jetë të përditshme është një femër shumë e bukur.

Se fundmi modelja ka publikuar disa fotografi shfaqet buzë detit.

Vetëm në bikini, e konsideruar si nëna me e bukur shqiptare, Adrola Dushi ekspozon linjat e saj trupore në top formë.

Kujtojmë qe Adrola kohë me parë ka konfirmuar se është në lidhje me reperin kosovar , Capital T.

Djaloshi nga Prishtina sigurisht se ka goditur në csk, fike e pasur në krah një bukuroshe si Adrola Dushi. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.