Askush nuk e priste kaq shpejtë, Aida Doҫi po bëhet nënë për herë të dytë – Ora Info

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Por, në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur e veshur me një fustan i cili ia ka zbuluar paksa barkun.

Mos vallë Aida po bëhet nënë për herë të dytë?/ORAinfo/