Pasi u bë nënë u bë nuse, dalim pamje të reja nga dasma e Aida Doçit – Ora Info

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

E së fundmi ajo është shfaqur e veshur me fustan nusërie dhe po i ka shumë hije./ORAinfo/