Pas lajmit se po bëhen prindër, Kiara dhe Luizi marrin dhuratën më të ëmbël – Ora Info

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo ka treguar se kanë marrë një dhuratë shumë të ëmbël nga fansat e tyre./ORAinfo/