Qëndresa e Labit si zonjë e rëndë e veshur me fustan të shkurtë, mori komplimentin më të bukur – Ora Info

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku në të fundit është shfaqur me një fustan të shkurtër dhe shumë të bukur.

Ajo për këtë pamje ka marrë një kompliment shumë pozitiv, të cilin e ka ndarë me ndjekësit./ORAinfo/