‘Qartet’ nusja e Ledrit, zhvishet komplet në prani të një mashkulli, Ledri do të ‘tranohet’ nga xhelozia – Ora Info

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend.

Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri Vula, përcjell ORAinfo.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e zhveshur pranë grimerit të saj dhe Ledri padyshim se do të bëhet xheloz për këtë veprim të saj./ORAinfo/