Egzona e Learta bashkë në festë, janë veshur njëjtë dhe po duken si motra – Ora Info

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur, përcjell ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ka treguar se është në të njëjtën festë me Leartën dhe të dyja janë veshur me të bardha./ORAinfo/