Olta Gixhari shtatzënë, kaq bukur po i rri barku i rrumbullakosur, ia ka shtuar hijeshinë – Ora Info

Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik.

Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Olta sot ka publikuar një fotografi nga koha kur ishte shtatzënë dhe i paska pasur shumë hije barku i rrumbullakosur./ORAinfo/