Kështu dukej Labi e Qëndresa në ditët e para të lidhjes së tyre! – Ora Info

Qëndresa publikon foto në fillimet e lidhjes me Labinot Gashin

Qëndresa Bajrami dhe Labinot Gashi gëzojnë tash e disa vite bashkë ku nga martesa e tyre kanë një vajzë.

Qëndresa ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj ku shihen në fillimet e tyre.

Foto e realizuar në vitin 2015 në një nga lokalet e kryeqytetit.

Kujtojmë se Labi dhe Qëndresa janë një nga çiftet me të pëlqyera në shoubzin e vendit.