Lulja do ta “çmend” Medën me poza para banjos – Ora Info

Pozat e Lules para banjos do tiu habisin.

Lulja e Medes është ndër personazhet e përfolur të showbizit në vend.

Ajo, shpesh komentohet për jetën e stilin e saj, pasi një pjesë të ngjarjeve nga jeta i sjell edhe në rrjete sociale.

Lulja, bënë poza të ndryshme, ku shfaqet mjaftë atraktive dhe me raste sensuale, shkruan Kosovarja.

Lulja e Medes me fustan glamuroz me foto afër banjos.

Gjithsesi, po duket bukur.