Nuk do t’iu besoni syve sa shumë është dobësuar Gili, qenka bërë ‘asht e lëkurë’ – Ora Info

Gili është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë, me projekte të suksesshme, përcjell ORAinfo.

Gili është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit të publikuar vihet se Gili ka rënë shumë në peshë./ORAinfo/