Habit Donika Bujupi, rregullohet si nuse – Ora Info

Donika Kadaj-Bujupin më nuse se sot se keni parë kurrë

Donika Kadaj-Bujupi sot befasoi të gjithë me paraqitjen e saj.

Me një fustan të kuq, tejet elegant dhe me buzë të kuqe politikania morri vëmendjen e të gjithëve.

Më nuse se sot Donika, nuk është shfaqur asnjëherë, shkruan Kosovarja.

Po iu pëlqen ndryshimi i politikanes?