Mbresën e uron kunata me përzemërsi për ditëlindje – Ora Info

Kunata ja uron Mbreses ditëlindjen me përzemërsi.

Ish banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa, sot feston ditëlindjen, për çka edhe ka pranuar shumë urime.

Mbresa, e cila sëshpejti nisë një aventurë të re televizive, po përflitet edhe për jetën e saj private.

Siç u tha, këngëtarja është në lidhje me biznesmenin dhe menaxherin e estrades, Faton Shoshi.

Dyshja, ende nuk e kanë konfirmuar këtë marrëdhënie të përfolur, por sot Mbresa është uruar nga gruaja e vëllait të Fatonit, deputetja Ariana Musliu-Shoshi