Adelina Tahiri lajmërohet nga frizerka, po duket më bukur se asnjëherë më parë – Ora Info

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sonte është shfaqur tek frizerka dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/