Egzona ia ‘huq’ keq me dukejn, shkon në kanagjegj me të njëjtën veshje që shkon në punë – Ora Info

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur, përcjell ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në një kanagjegj dhe i habiti të gjithë me veshjen e thjeshtë./ORAinfo/