Gresa Hoti gjen qetësinë në kraharorin e këtij djaloshit simpatik – Ora Info

Gresa Hoti në kraharorin e djaloshit simpatik.

Gresa Hoti së fundmi u komentua shumë edhe për jetën e saj private,pasi e bëri publike lidhjen dhe ndarjen me Andi Artanin.

Ajo pas ndarjes kohën më të madhe po e kalon me familjen e saj.

Së fundmi shihet në kraharorin e vëllaut të saj të vogël.

Nga pamja e publikuar shihet se vëllau i ka ngjarë shumë bukuroshes, shkruan Kosovarja.