Engji në dasmë me fustan shumë të hapur, por ngriti dyshimet se është shtatzënë? – Ora Info

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me një fustan të gjatë dhe duart i ka vendosur në bark, duke ngritur dyshimet se është në pritje të ëmbël./ORAinfo/