Afrona ka dalë me shoqet e saj, po duket ‘hot’ e veshur me fustan shumë të shkurtër – Ora Info

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me shoqe dhe është veshur tejet bukur dhe atraktive./ORAinfo/