Gresa e bën këtë veprim për t’u dukur sa më bukur

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Kurse tani Gresa po e vazhdon jetën, duke udhëtuar në vende të ndryshme të botës.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

Ajo po duket kaq e ëmbël në këto imazhe. /ORAinfo/