Mozziku më në fund thyen akullin, tregon vajzën që ia ka marrë zemrën – Ora Info

Mozzik është një ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vend.

Ai pos për projekte, është përfolur shumë edhe për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Sot reperi i njohur ka publikuar një fotografi me vajzën e saj, Hanën.

Ajo është bukuroshja që ia ka marrë komplet zemrën Mozzikut./ORAinfo/