Nuse për qejfin e nënës e të vjehrrës, Learta po shkëlqen e veshur në dimija shumë moderne – Ora Info

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në postimin e fundit ajo është shfaqur me dimija dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/