Vogëlushi ka nevojë për ndihmë për shërim, Engji bën gjestin që duhet duartrokitur – Ora Info

Engjëllusha Salihu është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura në vend.

Ajo është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundmi ka shpërndarë një foto ku kërkohet ndihmë për një vogëlush.

Ky gjest i Engjit me të vërtetë që duhet duartrokitur./ORAinfo/