Big Mama me këtë fustan ja paska marrë vëmendjen edhe nuses në dasmë – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Këngëtarja po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një dasmë.

E veshur me fustan me shumë stil dhe rregulluar me shije Big Mama paska shkëlqyer.

Me këtë veshje ajo ja paska marrë vëmendjen edhe nuses. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.