Bora po bëhet nënë për herë të dytë, nepsi nuk po e lë rehat as gjatë përgatitjeve për emision – Ora Info

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet duke ngrënë edhe gjatë kohës kur bëhet gati për emision.

Kjo ka rritur dyshimet se është duke u bërë sërish nënë./ORAinfo/