“Mërzia po zgjatke ton jetën”, Zanfina Ismaili me fjalë shpirti kujton nënën e saj të ndjerë

Zanfina Ismaili u rikthye pas shumë viteve mungese në skenë dhe paraqitje televizive me një rrëfim të rrallë.

Artistja shumë e njohur dhe e dashur e publikut shqiptar ka folur për jetën larg showbizit e famës duke u ndalur tek detaje interesante që nga fëmijëria e saj.

Mes tjerash ajo foli edhe për mallin dhe mërzinë që ndjen për nënën e saj të ndjerë.

“Kur më ndodhi mua, krejt bota në një moment m’u shemb, dhe kurgjo nuk kish para meje. Mos të ishin konë motrat, nuk e di ku isha konë”.

“Merzia po zgjatke tanë jetën, çka po mësojke njeri ish me jetu me të”.