Nuk do t’iu besoni syve, kështu duket fytyra e Luanës pa pikë grimi – Ora Info

1 min read


Luana Vjollca pa grim: Do të habiteni me pamjen e saj

Luana Vjollca është komentuar shpesh herë për bukurin e saj dhe ka pasur disa herë aludime për operacione plastike.

Ajo sot ka vendosur të postuar një video në Instastory ku shfaqet pa asnjë pikë grimi.

Luana ka shkruar posht videos: “Ja serish lekura pa grim pa efekt”.

Pa grim krejtësisht natyrale moderatorja e njohur duket tejet bukur.


Leave a Reply

Your email address will not be published.