“Shkëlqe kudo dhe kurdo”/ Kiara Tito shfaqet në ekranin e madh të Times Square

1 min read

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, ka marrë një surprizë shumë të veçantë nga fansat e saj

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, ka marrë një surprizë shumë të veçantë nga fansat e saj. Ajo është shfaqur në ekranin e madh të Times Square teksa moderon emisionin “Dancing With The Stars Fan Club”.

Këtë e ka zbuluar vetë Kiara përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram”.

Ajo ka ndarë me 774 mijë ndjekësit një video ku tregon momentin kur në Times Square shfaqet ajo.

“Kiara Tito Fan Club DWTS. Çdo të diel në Top Channel. Asnjë si ti. Shkëlqe kudo e kurdo. Të kemi zemër”, shkruhej në videon në fjalë.

Ndërkohë vetë Tito i ka shoqëruar këto imazhe me fjalët:

“Kam njerëzit më të mirë në botë, që më duan dhe më mbështesin në çdo hap. Sot në New york, Times Square. Ju falenderoj nga zemra për këtë surprize kaq të bukur, nuk di si tua shpërblej”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.