Ky ishte burri i Edona James – Ora Info

1 min read


Ky ka qenë dikur burri i Edona James.

Edona James e cila është pjesë e Big Brother Vip Kosova dikur kishte një martesë.

Ajo martesë nuk ka vazhduar gjatë, dhe pas ndarjes ish i dashuri i sajë ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.

Në rrjete sociale qarkullojnë disa video ku shihet qifti i dikurshëm.


Leave a Reply

Your email address will not be published.