Gëzimja shfaqet me një stil krejt ndryshe të veshjes, do të befasoheni kur ta shihni – Ora Info

1 min read


Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Gëzimja, ka një faqe me shumë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është aktive si rejat e tjera të estradës, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një stil të ri dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.