Pak orë para natës Prime të Big Brotherit, Anita Haradinaj shfaqet në gjendje të ‘tmerrshme’ – Ora Info

1 min read


Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo edhe këtë vit do të jetë opinioniste e Big Brother VIP Kosova, përcjell ORAinfo.

Anita edhe sonte do të jetë padyshim pjesë e natës Prime.

E para kësaj ajo ka publikuar një fotografi nga frizerja dhe po duket paksa në gjendje të çuditshme./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.