Mbulohet Kaltrina, sa hije po i ka kjo veshje – Ora Info

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Në fotografitë e fundit, Kaltrina është shfaqur me një veshje interesante, ndërsa e ka mbuluar edhe kokën.

Në këtë veshje ajo po shkëlqen. Sa bukur po i rrika në kokë mbulesa moderatores së njohur kosovare. /ORAinfo/