Përmbanin meshkuj, Xhuli shfaqet ‘zjarr’ në këtë fustan të ngushtë! – Ora Info

Modelja kosovare, Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality show ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit, përcjell ORAinfo.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të kuq dhe të ngushtë, Xhuli ekspozon linjat e saj trupore në top formë.

Në këtë veshje ajo po shkëlqen dhe meshkujt do ta kenë të vështirë t’i rezistojë kësaj pamje. /ORAinfo/