Qëndresa tamam si një fotomodele, do t’a shkri Labin me pozën e saj të fundit – Ora Info

1 min read


Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku në të fundit është shfaqur me një fustan të shkurtër dhe shumë të bukur.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur ulur dhe po duket tamam si një fotomodele./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.