Edona e uron vëllaun e saj për ditëlindje, por vëmendjen mori fustani i saj shumë elegant – Ora Info

1 min read


Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka uruar vëllanë e saj për ditëlindje, si dhe mori vëmendjen me fustanin që ka veshur./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.