Egzona niset për punë me veturë, pamja e saj mori tërë vëmendjen, do ta ‘çmend’ Albatritin – Ora Info

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur, përcjell ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është nisur për punë dhe është veshur tejet bukur./ORAinfo/