Gresa e ka harruar krejtësisht Andin, shfaqet në shoqëri të një bukuroshi – Ora Info

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë

Kurse tani Gresa po e vazhdon jetën, duke udhëtuar në vende të ndryshme të botës.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të një mashkull bukurosh.

Me këtë veprim Gresa na dëshmon se e ka harruar tashmë krejtësisht Andin.

A është vetëm shoqëri apo ka diçka me shumë mes Gresës dhe këtij bukuroshi, këtë ndoshta do të na zbulojë me kalimin e kohës modelja nga Malisheva. /ORAinfo/